Sportievelingen komen op DBZ aan hun trekken. We stimuleren onze leerlingen om actief te sporten.
Onze infrastructuur en omkadering schenkt graag aandacht aan sport.
Middagspel
Via het georganiseerde middagspel proberen we het mens sana in corpore sano principe alle eer aan te doen. Voor de tweede graad is er bijvoorbeeld een fel gesmaakte klassencompetitie.
MOEV
Sportieve talenten kunnen geregeld op woensdagnamiddag hun favoriete sport beoefenen en de kleuren van de school verdedigen tijdens de vele MOEV-namiddagen. DBZ kaapt graag en heel frequent op schoolniveau provinciale en Vlaamse bekers weg voor bijvoorbeeld veldloop, atletiek, voetbal, basketbal of volleybal. Af en toe kunnen we deelnemen aan internationale sporthappenings, een memorabele gebeurtenis voor de deelnemende leerlingen.
Via de facebookpagina kan je up-to-date volgen wat onze sportievelingen presteren.
Cross
Tradities kunnen zo fijn zijn. Neem nu de jaarlijkse cross. In het eerste gure herfstweer of nog net bij een flets zonnetje crossen onze jongens en meisjes dat het een lieve lust is. Het parcours neemt hen mee langs de vele sportterreinen. Elke deelnemer verdient een pluim. De best gerangschikten nodigen we uit om deel te nemen aan de MOEV-competitie.
Minivoetbaltornooi
Sportdagen
Aangezien sportdagen een verplicht deel van het curriculum vormen, vind je meer informatie onder … leren op DBZ.
Schoolsportgangmaker
We hebben een ankerfiguur die de zin om te sporten bij leerlingen en collega’s graag aanzwengelt.